Наші пріоритети

Висококваліфіковані викладачі, сучасні освітні технології та потужна матеріально – технічна база університету (чотири будівлі, майстерні, два студентські гуртожитки, агробіостанція, наукова бібліотека, сучасні комп’ютерні читальні зали, лабораторії інформаційної та обчислювальної техніки, лінгафонні кабінети, дві студентські їдальні і спортивний комплекс) забезпечують високоякісну освіту в УДПУ імені Павла Тичини.

УДПУ – це багатопрофільна освітня установа вищого IV рівня акредитації, що здійснює комплексну підготовку в системі «бакалавр – магістр – кандидат наук – доктор наук » і досягає в цьому видатних результатів.

Освіта в університеті здійснюється за 28 напрямами підготовки бакалаврів і 19 – магістрів. На 12 факультетах, які об’єднані в 4 інститути, навчається більше 8000 студентів.

Згідно з рейтингом Міністерства освіти і науки України УДПУ є 4-м кращим університетом серед педагогічних і гуманітарних університетів і удостоєний почесного звання «Лідер національної освіти» . Підписавши 38 міжнародних угод про співробітництво, університет став активним учасником міжнародного освітнього простору.

1

Scan10002 (2)

Незмінною перевагою навчання в нашому університеті є те, що кваліфікації і ступені, здобуті тут, дозволить Вам легко знайти роботу, про яку Ви завжди мріяли. Працевлаштування випускників денної форми навчання становить більше 80 %.

Comments are closed.