Розташування та зручності

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини виділяється на тлі інших навчальних закладів у нашій країні з ряду причин. Перш за все, він знаходиться мальовничому місті Умань, що розкинулось в самому центрі України на перехресті всіх доріг. Від нашого міста до столиці їхати лише 2 години, а до морського узбережжя – 3.
Clipboard13
Clipboard08
Clipboard09
Clipboard07
Наш університет знаходиться лише у двох кроках від знаменитого парку Софіївка, де ви можете прогулятися у тихій і спокійній атмосфері, слухаючи птахів та споглядаючи мальовничої краси водоспади та фонтани, насолоджуючись прекрасною зеленню навколо і вивчаючи скульптуру. Це – подих історичного минулого, що манить нас своєю загадковістю і таємничістю душі …
Clipboard06

Clipboard01
Оскільки університет розташований у самому центрі нашого міста, тут немає жодних проблем з транспортом. Місцевий ринок пропонує велику кількість свіжих, екологічно чистих продуктів харчування, гарний одяг і модні магазини. Варто відзначити також, що студенти матимуть чудову можливість скуштувати неймовірні страви української кухні, що є однією з найсмачніших у світі.

Clipboard04
Clipboard10
Clipboard02
Ми запрошуємо Вас до свого та дружнього колективу, щоб стати частиною нашої команди. Ви будете приємно здивовані комфортом та чистотою наших гуртожитків – вони завжди залишаються теплими та охайними.

Clipboard15
Clipboard14

Comments are closed.