Про Україну

flag

Загальна інформація:Україна – це країна у Східній Європі, що межує з Росією на сході та північному сході, Білоруссю на північному заході, Польщею, Словаччиною та Угорщиною на заході, Румунією та Молдовою на південному заході. На півдні та південному сході Україна омивається Чорним і Азовським морями. До складу України входять 24 області та одна автономна республіка (Крим). Столиця і найбільше місто – Київ.

2

Офіційна мова: Українська. Російська мова є також досить поширеною.

3

Валюта: Українська гривня (UAH) = $8.00. В Україні прийнято розраховуватись готівковими коштами. Кошти можна зняти у банкоматах.

4

Релігія: Основною релігією в Україні є східне православне християнство. Є такоє представники інших релігій.

5

Транспорт: Міжнародний аеропорт „Бориспіль” з’єднує Україну з багатьма іншими країнами через авіа перельоти. Транспортна система країни поєднує всі великі та маленькі міста мережею автобусів та поїздів.

6

Медичне обслуговування: у державних лікарнях та поліклініках консультації лікарів безкоштовні. Приватні лікарні пропонують платні послуги, ціни на які встановлюють самі підприємства. Всі ліки є платними. Деякі ліки можна придбати у аптеках без рецепта.

7

Мобільний зв’язок: в Україні існує 4 провайдери мобільного зв’язку. Зазвичай дзвінки на мобільні номери свого провайдера мобільного зв’язку є досить дешевими або безкоштовними. Сервісні центри надають інформацію про тарифи та послуги.

8

Енергозабезпечення: Стандартна напруга у розетках на території України становить 220 вольт.

9

Харчування: Свіжі та перероблені продукти можна придбати у численних магазинах, супермаркетах та на ринках. Традиційна українська кухня включає в себе страви з курки, свинини, телятини, риби, грибів, картоплі, круп, свіжих та маринованих овочів. Існує чимало кафе та ресторанів. /p>

10

Клімат: Клімат України – помірно континентальний. Взимку може бути мороз та сніг.

игра скачать пес 18 торрент бесплатно

Comments are closed.